Events: "Biathlon World Championships
13.02 - 22.02.2009 / Pyeong Chang
DateStart timeDistanceDisciplineKategorie
14.02.08:457.5 kmSprintWomenStart List / Results
14.02.11:1510 kmSprintMenStart List / Results
15.02.09:0010 kmPursuitWomenStart List / Results
15.02.11:1512.5 kmPursuitMenStart List / Results
17.02.06:1520 kmIndividualMenStart List / Results
18.02.10:1515 kmIndividualWomenStart List / Results
19.02.10:004 x 6 kmRelayMixedStart List / Results
21.02.09:1515 kmMass StartMenStart List / Results
21.02.11:154 x 6 kmRelayWomenStart List / Results
22.02.09:0012.5 kmMass StartWomenStart List / Results
22.02.11:154 x 7.5 kmRelayMenStart List / Results"
wtorek, 27 stycznia 2009
sobota, 24 stycznia 2009
Skoki narciarskie 2008/2009 - Telewizja Polska SA
"Klasyfikacja Pucharu Świata (po 14 z 28 zawodów):
1. Simon Ammann (Szwajcaria) 1122 pkt 2. Gregor Schlierenzauer (Austria) 1120 3. Wolfgang Loitzl (Austria) 981 4. Martin Schmitt (Niemcy) 532 5. Thomas Morgenstern (Austria) 443 6. Harri Olli (Finlandia) 438 7. Ville Larinto (Finlandia) 417 8. Dmitrij Wasiliew (Rosja) 389 9. Martin Koch (Austria) 382 10. Anders Jacobsen (Norwegia) 364. .25. Adam Małysz (Polska) 12536. Kamil Stoch (Polska) 4940. Rafał Śliż (Polska) 2052. Stefan Hula (Polska) 1353. Łukasz Rutkowski (Polska) 1160. Krzysztof Miętus (Polska) 966. Piotr Żyła (Polska) 468. Marcin Bachleda (Polska) 3"
1. Simon Ammann (Szwajcaria) 1122 pkt 2. Gregor Schlierenzauer (Austria) 1120 3. Wolfgang Loitzl (Austria) 981 4. Martin Schmitt (Niemcy) 532 5. Thomas Morgenstern (Austria) 443 6. Harri Olli (Finlandia) 438 7. Ville Larinto (Finlandia) 417 8. Dmitrij Wasiliew (Rosja) 389 9. Martin Koch (Austria) 382 10. Anders Jacobsen (Norwegia) 364. .25. Adam Małysz (Polska) 12536. Kamil Stoch (Polska) 4940. Rafał Śliż (Polska) 2052. Stefan Hula (Polska) 1353. Łukasz Rutkowski (Polska) 1160. Krzysztof Miętus (Polska) 966. Piotr Żyła (Polska) 468. Marcin Bachleda (Polska) 3"
czwartek, 22 stycznia 2009
Ladbrokes - Sportsbook
Ladbrokes - Sportsbook: "Biathlon - Women 7.5 km Sprint - Antholz-Anterselva - (Race winner)Thursday 22nd of January, 2009 TimeSelectionOdds
13:15
Magdalena Neuner3.00
Kati Wilhelm5.00
Svetlana Sleptsova6.00
Ekaterina Iourieva7.00
Andrea Henkel 14.00
Kaisa Makarainen14.00
Tora Berger14.00
Anna Carin Olofsson15.00
Darya Domracheva15.00
Simone Hauswald18.00
Helena Jonsson20.00
Olga Zaitseva23.00
Chunli Wang25.00
Martina Beck34.00
Albina Akhatova41.00
Sofia Domeij67.00
Michela Ponza101.00
Each-way bets 1/4 odds first 3"
13:15
Magdalena Neuner3.00
Kati Wilhelm5.00
Svetlana Sleptsova6.00
Ekaterina Iourieva7.00
Andrea Henkel 14.00
Kaisa Makarainen14.00
Tora Berger14.00
Anna Carin Olofsson15.00
Darya Domracheva15.00
Simone Hauswald18.00
Helena Jonsson20.00
Olga Zaitseva23.00
Chunli Wang25.00
Martina Beck34.00
Albina Akhatova41.00
Sofia Domeij67.00
Michela Ponza101.00
Each-way bets 1/4 odds first 3"
wtorek, 20 stycznia 2009
BBC NEWS | World | Americas | Obama inauguration | Guide to US inauguration day
BBC NEWS World Americas Obama inauguration Guide to US inauguration day: "INAUGURATION ON THE BBC
1600-2100 GMT: Live video on BBC News website, available to UK and overseas users
1600-1800 GMT: Live coverage of inaugural ceremony on BBC One and BBC News channel, simulcast on BBC World News and BBC America
1600-1900 GMT: Radio 5 Live Drive comes from Washington
1630-1800 GMT: Extended programme on BBC Radio 4's PM
1900-2100 GMT: Parade to the White House on BBC News channel, simulcast on BBC World News and BBC America
2230-2340 GMT: Extended programme on BBC Two Newsnight
0000-0100 GMT (Weds): Inauguration special on BBC World News America
0300-0400 GMT (Weds): Inauguration special on BBC World News America"
1600-2100 GMT: Live video on BBC News website, available to UK and overseas users
1600-1800 GMT: Live coverage of inaugural ceremony on BBC One and BBC News channel, simulcast on BBC World News and BBC America
1600-1900 GMT: Radio 5 Live Drive comes from Washington
1630-1800 GMT: Extended programme on BBC Radio 4's PM
1900-2100 GMT: Parade to the White House on BBC News channel, simulcast on BBC World News and BBC America
2230-2340 GMT: Extended programme on BBC Two Newsnight
0000-0100 GMT (Weds): Inauguration special on BBC World News America
0300-0400 GMT (Weds): Inauguration special on BBC World News America"
Tuesday, January 20, 2009Singles - First Round(2) Serena Williams (USA) d. (WC) Yuan Meng (CHN) 63 62(4) Elena Dementieva (RUS) d. Kristina Barrois (GER) 76(4) 26 61(6) Venus Williams (USA) d. Angelique Kerber (GER) 63 63(8) Svetlana Kuznetsova (RUS) d. Anastasia Rodionova (AUS) 62 36 63Kateryna Bondarenko (UKR) d. (9) Agnieszka Radwanska (POL) 76(7) 46 61(13) Victoria Azarenka (BLR) d. Petra Kvitova (CZE) 62 61(14) Patty Schnyder (SUI) d. (WC) Kristina Mladenovic (FRA) 26 64 62(18) Dominika Cibulkova (SVK) d. (Q) Chanelle Scheepers (RSA) 60 60(20) Amélie Mauresmo (FRA) d. Olga Govortsova (BLR) 64 63(21) Anabel Medina Garrigues (ESP) d. (WC) Isabella Holland (AUS) 61 75(22) Zheng Jie (CHN) d. Camille Pin (FRA) 63 63Peng Shuai (CHN) d. (28) Francesca Schiavone (ITA) 76(4) 61Sabine Lisicki (GER) d. (30) Aleksandra Wozniak (CAN) 64 63(31) Alona Bondarenko (UKR) d. (WC) Olivia Rogowska (AUS) 57 63 62María José Martínez Sánchez (ESP) d. (32) Tamarine Tanasugarn (THA) 75 63Iveta Benesova (CZE) d. Vera Dushevina (RUS) 64 06 62Gisela Dulko (ARG) d. Anastasiya Yakimova (BLR) 63 57 63Carla Suárez Navarro (ESP) d. Roberta Vinci (ITA) 75 64Tathiana Garbin (ITA) d. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 64 26 75Virginie Razzano (FRA) d. Jarmila Gajdosova (AUS) 61 67(2) 64Chan Yung-Jan (TPE) d. Hsieh Su-Wei (TPE) 63 63Akgul Amanmuradova (UZB) d. (Q) Melanie Oudin (USA) 61 64Melinda Czink (HUN) d. Sorana Cirstea (ROU) 62 62Lourdes Domínguez Lino (ESP) d. Ekaterina Bychkova (RUS) 63 60Julie Coin (FRA) d. Elena Vesnina (RUS) 64 46 61Severine Brémond (FRA) d. Nicole Vaidisova (CZE) 62 61Tatjana Malek (GER) d. Ayumi Morita (JPN) 76(4) 62(Q) Elena Baltacha (GBR) d. Anna-Lena Groenefeld (GER) 61 64(Q) Sesil Karatantcheva (BUL) d. Nuria Llagostera Vives (ESP) 26 61 62(WC) Jessica Moore (AUS) d. (WC) Christina McHale (USA) 16 63 97
Agnieszka odpadła wybrane opinie z onetu
"Pękł sztucznie nadmuchany balon....
Nasza kochana Isia przegrala z zawodniczka z 6 dziesiatki. Typowana do zwyciestwa przegrala w pierwszej rundzie. Moze to da do myslenia sztabowi Radwańskich ze czas najwyzszy zatrudnic prawdziwego trenera. Tata Piotr zrobil juz swoje, ale dziewczyna stoi w miesjcu. On nie ma jej wiecej co przekazac!!!
Pobudka ratujcie nasz talent....
~parol , 20.01.2009 03:37"
Nasza kochana Isia przegrala z zawodniczka z 6 dziesiatki. Typowana do zwyciestwa przegrala w pierwszej rundzie. Moze to da do myslenia sztabowi Radwańskich ze czas najwyzszy zatrudnic prawdziwego trenera. Tata Piotr zrobil juz swoje, ale dziewczyna stoi w miesjcu. On nie ma jej wiecej co przekazac!!!
Pobudka ratujcie nasz talent....
~parol , 20.01.2009 03:37"
niedziela, 18 stycznia 2009
Ladbrokes - Sportsbook
Ladbrokes - Sportsbook:
"Biathlon - Women 10 km Pursuit - Ruhpolding - (Race winner)Sunday 18th of January, 2009 TimeSelectionOdds
11:15
Magdalena Neuner 2.25 1 0:00
Kati Wilhelm 2.75 2 0:00
Ekaterina Iourieva 8.00 7 0:41
Svetlana Sleptsova 9.00 5 0:32
Darya Domracheva 14.00 3 0:14
Helena Jonsson 18.00 9 0:50
Kaisa Makarainen 20.00 6 0:38
Olga Zaitseva 25.00 8 0:49
Tora Berger 25.00 13 1:08
"Biathlon - Women 10 km Pursuit - Ruhpolding - (Race winner)Sunday 18th of January, 2009 TimeSelectionOdds
11:15
Magdalena Neuner 2.25 1 0:00
Kati Wilhelm 2.75 2 0:00
Ekaterina Iourieva 8.00 7 0:41
Svetlana Sleptsova 9.00 5 0:32
Darya Domracheva 14.00 3 0:14
Helena Jonsson 18.00 9 0:50
Kaisa Makarainen 20.00 6 0:38
Olga Zaitseva 25.00 8 0:49
Tora Berger 25.00 13 1:08
sobota, 17 stycznia 2009
BetViewIFrame
BetViewIFrame: "Saturday, January 17, 2009
Cross Country - Women, World
FIS World Cup 2x7,5km Double Pursuit (Vancouver/CAN) - 9:45 PM 10
Antepost Winner (Others on request)
Justyna Kowalczyk (POL)2.25
Arianna Follis (ITA)3.55
Marianna Longa (ITA)5.50
Valentina Shevchenko (UKR)8.00
Natalia Korosteleva (RUS) 12.50
Sara Renner (CAN)13.00
Sabina Valbusa (ITA)21.00
Stefanie Bohler (GER)26.00
Karine Philippot (FRA)34.00
Antonella Confortola (ITA)51.00
Nicole Fessel (GER)51.00
Katerina Smutna (AUT)67.00
Alena Prochazkova (SVK)67.00
Britta Norgren (SWE)67.00
Mona-Lisa Malvalehto (FIN)81.00"
Cross Country - Women, World
FIS World Cup 2x7,5km Double Pursuit (Vancouver/CAN) - 9:45 PM 10
Antepost Winner (Others on request)
Justyna Kowalczyk (POL)2.25
Arianna Follis (ITA)3.55
Marianna Longa (ITA)5.50
Valentina Shevchenko (UKR)8.00
Natalia Korosteleva (RUS) 12.50
Sara Renner (CAN)13.00
Sabina Valbusa (ITA)21.00
Stefanie Bohler (GER)26.00
Karine Philippot (FRA)34.00
Antonella Confortola (ITA)51.00
Nicole Fessel (GER)51.00
Katerina Smutna (AUT)67.00
Alena Prochazkova (SVK)67.00
Britta Norgren (SWE)67.00
Mona-Lisa Malvalehto (FIN)81.00"
piątek, 16 stycznia 2009
Oferta dyscyplinami | Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
Oferta dyscyplinami Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.: "Skoki Zakopane 1.z. : klasyfikacja koncowa
InfoSpotkanieV1-31-61-101-15Dzień/godz.
7095Schlierenzauer1,91,181,051,021,0116.1./15:40
7099Ammann3,61,451,081,021,0116.1./15:40
7184Loitzl51,651,121,031,0116.1./15:40
7185Schmitt132,81,471,081,0116.1./15:40
7186Malysz
live TVP 12552,251,41,116.1./15:40
7187Vassiliev255,82,51,41,116.1./15:40
7188Neumayer408,83,51,61,1516.1./15:40
7189Bardal50104,51,91,1716.1./15:40
7190Uhrmann5011521,216.1./15:40
7191Kuettel5511,5521,2216.1./15:40
7192Kornilov601362,41,316.1./15:40
7193Chedal701572,71,3316.1./15:40
7194Janda120301541,716.1./15:40
7195Koudelka120301541,716.1./15:40"
InfoSpotkanieV1-31-61-101-15Dzień/godz.
7095Schlierenzauer1,91,181,051,021,0116.1./15:40
7099Ammann3,61,451,081,021,0116.1./15:40
7184Loitzl51,651,121,031,0116.1./15:40
7185Schmitt132,81,471,081,0116.1./15:40
7186Malysz
live TVP 12552,251,41,116.1./15:40
7187Vassiliev255,82,51,41,116.1./15:40
7188Neumayer408,83,51,61,1516.1./15:40
7189Bardal50104,51,91,1716.1./15:40
7190Uhrmann5011521,216.1./15:40
7191Kuettel5511,5521,2216.1./15:40
7192Kornilov601362,41,316.1./15:40
7193Chedal701572,71,3316.1./15:40
7194Janda120301541,716.1./15:40
7195Koudelka120301541,716.1./15:40"
środa, 14 stycznia 2009
niedziela, 11 stycznia 2009
sobota, 10 stycznia 2009
Ladbrokes - Sportsbook
Ladbrokes - Sportsbook: "Lakeside World Championship - 2009 Lakeside World Championship - (Tournament winner)Saturday 10th of January, 2009 TimeSelectionOdds
14:30M Adams3.00
D Fitton3.50
T Hankey4.00
T O'Shea4.00"
14:30M Adams3.00
D Fitton3.50
T Hankey4.00
T O'Shea4.00"
BetViewIFrame
BetViewIFrame: "Longterm Bets
Sunday, January 11, 2009
BDO World Championships, World
Tournament winner
Martin Adams (ENG)2.95
Darryl Fitton (ENG)3.75
Ted Hankey (ENG)4.00
Tony O'Shea (ENG)4.50"
Sunday, January 11, 2009
BDO World Championships, World
Tournament winner
Martin Adams (ENG)2.95
Darryl Fitton (ENG)3.75
Ted Hankey (ENG)4.00
Tony O'Shea (ENG)4.50"
William Hill | BDO World Championships Outright odds - Darts betting
William Hill BDO World Championships Outright odds - Darts betting: "BDO World Championships - Outright 10 Jan 09 - 13:30 0 Related Markets SelectionPrice
Martin Adams3.00
Darryl Fitton3.50
Ted Hankey3.75
Tony O'Shea4.00"
Martin Adams3.00
Darryl Fitton3.50
Ted Hankey3.75
Tony O'Shea4.00"
piątek, 9 stycznia 2009
Ladbrokes - Sportsbook
Ladbrokes - "Biathlon - Women's 7.5km Sprint - Oberhof - (Race winner)Friday 9th of January, 2009 TimeSelectionOdds
16:30Svetlana Sleptsova3.00
Ekaterina Iourieva5.00
Magdalena Neuner8.00
Kati Wilhelm10.00
Tora Berger10.00
Simone Hauswald11.00
Helena Jonsson12.00
Andrea Henkel13.00
Darya Domracheva15.00
Albina Akhatova20.00
Kathrin Hitzer20.00
Oksana Khovstenko20.00
Martina Beck23.00
Vita Semerenko28.00
Chunli Wang34.00
Kaisa Maikarainen34.00"
16:30Svetlana Sleptsova3.00
Ekaterina Iourieva5.00
Magdalena Neuner8.00
Kati Wilhelm10.00
Tora Berger10.00
Simone Hauswald11.00
Helena Jonsson12.00
Andrea Henkel13.00
Darya Domracheva15.00
Albina Akhatova20.00
Kathrin Hitzer20.00
Oksana Khovstenko20.00
Martina Beck23.00
Vita Semerenko28.00
Chunli Wang34.00
Kaisa Maikarainen34.00"
niedziela, 4 stycznia 2009
Sport.de
Sport.de: "Ergebnisse Weltcup Langlauf in Val di Fiemme, Damen - 9 km (Freistil)
Rg.NameZeit
1.Therese Johaug (Norwegen)35:07,7 Min.
2.Kristin Størmer Steira (Norwegen)+ 0:08,7
3.Valentina Schewtschenko (Ukraine)+ 0:44,3
4.Justyna Kowalczyk (Polen)+ 47,1
5.Jewgenia Medwedewa (Russland)+ 0:54,6
6.Anna Haag (Schweden)+ 0:58,4
7.Riitta-Liisa Roponen (Finnland)+ 1:07,9
8.Stefanie Böhler (Ibach)+ 1:10,8
9.Marianna Longa (Italien)+ 1:13,7
10.Julija Tschepalowa (Russland)+ 1:28,9
...
12.Claudia Nystad (Oberwiesenthal)+ 1:48,7
25.Katrin Zeller (Oberstdorf)+ 2:32,8
.Evi Sachenbacher-Stehle (Reit im Winkl)nicht gestartet"
Rg.NameZeit
1.Therese Johaug (Norwegen)35:07,7 Min.
2.Kristin Størmer Steira (Norwegen)+ 0:08,7
3.Valentina Schewtschenko (Ukraine)+ 0:44,3
4.Justyna Kowalczyk (Polen)+ 47,1
5.Jewgenia Medwedewa (Russland)+ 0:54,6
6.Anna Haag (Schweden)+ 0:58,4
7.Riitta-Liisa Roponen (Finnland)+ 1:07,9
8.Stefanie Böhler (Ibach)+ 1:10,8
9.Marianna Longa (Italien)+ 1:13,7
10.Julija Tschepalowa (Russland)+ 1:28,9
...
12.Claudia Nystad (Oberwiesenthal)+ 1:48,7
25.Katrin Zeller (Oberstdorf)+ 2:32,8
.Evi Sachenbacher-Stehle (Reit im Winkl)nicht gestartet"
sobota, 3 stycznia 2009
BetViewIFrame
Saturday, January 03, 2009
Cross Country - Women, World
FIS Tour de Ski - Classical Style 10km (Val di Fiemme/ITA) - 12:00 PM 14
Antepost Winner (Others on request)
Virpi Kuitunen (FIN)1.35
Aino Kaisa Saarinen (FIN)5.90
Marit Bjoergen (NOR)10.00
Justyna Kowalczyk (POL)16.00
Marianna Longa (ITA)24.00
Petra Majdic (SLO)26.00
Therese Johaug (NOR)35.00
Kristin Steira (NOR)41.00
Valentina Shevchenko (UKR)51.00
Anna Haag (SWE)51.00
Arianna Follis (ITA)51.00
Astrid Jacobsen (NOR)61.00
Claudia Nystad (GER)61.00
Olga Rotcheva (RUS)71.00
Pirjo Muranen (FIN)71.00
Evi Sachenbacher-Stehle (GER)71.00
Stefanie Boehler (GER)100.00"
Cross Country - Women, World
FIS Tour de Ski - Classical Style 10km (Val di Fiemme/ITA) - 12:00 PM 14
Antepost Winner (Others on request)
Virpi Kuitunen (FIN)1.35
Aino Kaisa Saarinen (FIN)5.90
Marit Bjoergen (NOR)10.00
Justyna Kowalczyk (POL)16.00
Marianna Longa (ITA)24.00
Petra Majdic (SLO)26.00
Therese Johaug (NOR)35.00
Kristin Steira (NOR)41.00
Valentina Shevchenko (UKR)51.00
Anna Haag (SWE)51.00
Arianna Follis (ITA)51.00
Astrid Jacobsen (NOR)61.00
Claudia Nystad (GER)61.00
Olga Rotcheva (RUS)71.00
Pirjo Muranen (FIN)71.00
Evi Sachenbacher-Stehle (GER)71.00
Stefanie Boehler (GER)100.00"
BetViewIFrame
Cross Country - Women, World
FIS World Cup - Tour de Ski (FIS) - Overall Women - 12:00 PM
Antepost Winner (Others on request)
Aino Kaisa Saarinen (FIN)2.50
Virpi Kuitunen (FIN)3.25
Marit Bjorgen (NOR)4.50
Arianna Follis (ITA)5.25
Petra Majdic (SLO)29.00
Justyna Kowalczyk (POL)34.00
Marianna Longa (ITA)67.00
Kristin Steira (NOR)81.00
Riita Liisa Roponen (FIN)81.00
Valentina Shevchenko (UKR)81.00
Therese Johaug (NOR)81.00
Anna Haag (SWE)101.00
Evgenia Medvedeva (RUS)101.00
Evi Sachenbacher Stehle (GER)101.00
Pirjo Muranen (FIN)101.00
Astrid Jacobsen (NOR)101.00
Claudia Nystad (GER)101.00
Olga Rotcheva (RUS)101.00"
FIS World Cup - Tour de Ski (FIS) - Overall Women - 12:00 PM
Antepost Winner (Others on request)
Aino Kaisa Saarinen (FIN)2.50
Virpi Kuitunen (FIN)3.25
Marit Bjorgen (NOR)4.50
Arianna Follis (ITA)5.25
Petra Majdic (SLO)29.00
Justyna Kowalczyk (POL)34.00
Marianna Longa (ITA)67.00
Kristin Steira (NOR)81.00
Riita Liisa Roponen (FIN)81.00
Valentina Shevchenko (UKR)81.00
Therese Johaug (NOR)81.00
Anna Haag (SWE)101.00
Evgenia Medvedeva (RUS)101.00
Evi Sachenbacher Stehle (GER)101.00
Pirjo Muranen (FIN)101.00
Astrid Jacobsen (NOR)101.00
Claudia Nystad (GER)101.00
Olga Rotcheva (RUS)101.00"
Sportsbook – Zaklady na żywo, zakłady bukmacherskie, sportowe i nie tylko na Betsson.com
Sportsbook – Zaklady na żywo, zakłady bukmacherskie, sportowe i nie tylko na Betsson.com: "12:00Women 10km (C) - Val di Fiemme : Winner
Łaczenie zakładów z tym samym zawodnikiem lub drużyną na jednym kuponie jest niezdozwolone +7Virpi Kuitunen1.40Aino Kaisa Saarinen5.50Marit Bjørgen10.00Justyna Kowalczyk15.00Petra Majdic20.00Marianna Longa25.00Therese Johaug30.00Anna Haag50.00Arianna Follis50.00Kristin Steira60.00Valentina Shevchenko60.00Claudia Nystad60.00Olga Rotcheva70.00Astrid Jacobsen70.00Pirjo Muranen80.00Evi Sachenbacher100.00"
Łaczenie zakładów z tym samym zawodnikiem lub drużyną na jednym kuponie jest niezdozwolone +7Virpi Kuitunen1.40Aino Kaisa Saarinen5.50Marit Bjørgen10.00Justyna Kowalczyk15.00Petra Majdic20.00Marianna Longa25.00Therese Johaug30.00Anna Haag50.00Arianna Follis50.00Kristin Steira60.00Valentina Shevchenko60.00Claudia Nystad60.00Olga Rotcheva70.00Astrid Jacobsen70.00Pirjo Muranen80.00Evi Sachenbacher100.00"
piątek, 2 stycznia 2009
Subskrybuj:
Posty (Atom)